fbpx

730 789 730

Zadzwoń po darmową poradę!

Dochodzenie odszkodowań Białystok

Dla wielu osób nieszczęśliwy wypadek to dopiero początek problemów – nie dość, że tracą w nim zdrowie, pieniądze czy możliwość kontynuowania pracy, to jeszcze nie rzadko muszą miesiącami czy latami dochodzić należnych im odszkodowań i rekompensat. Niestety, ale wielu ubezpieczycieli wyspecjalizowało się w odmawianiu poszkodowanym należnych im środków – do tego stopnia, że wiele osób zniechęca się i rezygnuje z dalszej walki. Nie możesz do tego dopuścić, gdyż to właśnie te środki mają Ci pomóc w przetrwaniu najtrudniejszego okresu i powrotu do normalnego funkcjonowania. Zobacz, jak skutecznie możesz walczyć o należne Ci ubezpieczenia!

Dochodzenie odszkodowania w Białymstoku

Dochodzenie odszkodowań Białystok – dlaczego nie zawsze takie łatwe?

Wypłacanie odszkodowań Białystok jest ogromnym obciążeniem dla budżetu firm ubezpieczeniowych. Nic więc dziwnego, że inwestują one naprawdę sporo, aby jak najbardziej zniechęcić pokrzywdzonych do skorzystania z należnych im środków. Odmowy uznania uszczerbku na zdrowiu, utraty możliwości zarabiania czy poniesionych strat finansowych są tylko jedną z metod, których się podejmują. Nierzadko ubezpieczyciele wymagają absurdalnej wręcz liczby dokumentów i zaświadczeń, a przy tym drobiazgowo wyszukują jakiegokolwiek powodu, aby odmówić wypłaty świadczenia, albo obniżyć jego wysokość. Nie dziwi więc oferowanie niewspółmiernie niskich kwot odszkodowań w Białymstoku, werbalne zniechęcanie do ubiegania się o wyższe świadczenia czy uporczywe odmawianie powrotu do rozpatrywania sprawy. Niestety taktyka ta okazuje się bardzo skuteczna i wielu poszkodowanych ostatecznie się zniechęca, rezygnując z należnych im według prawa pieniędzy. Na szczęście – nie musi tak być, a nawet jeśli otrzymałeś zaniżone świadczenie, to droga do jego wyrównania nie jest całkowicie zamknięta.

Odszkodowania powypadkowe Białystok – dlaczego nie zawsze warto samodzielnie walczyć?

Niemal każdy, komu odmówiono wypłaty odszkodowania w Białymstoku lub zaniżono jego wysokość, na początku stara się walczyć o dochodzenie odszkodowań. Liczne odwołania – pisemne i ustne, a także wysyłanie kolejnych pism i straszenie sądami – nie robią na pracownikach ubezpieczyciela żadnego wrażenia. Bo przecież właśnie do takiej pracy są oni szkoleni. Dlatego samodzielne działanie i szukanie sprawiedliwości, chociaż się wydaje naturalną i sensowną reakcją – często nie przynosi pożądanych skutków. Niekończące się przepychanie z obsługą klienta ma tylko jeden cel – zniechęcić Cię do dalszych starań. Na szczęście da się to zrobić o wiele łatwiej i skuteczniej.

730 789 730

Zadzwoń po darmową poradę!

Odszkodowania powypadkowe Białystok – daj sobie pomóc

Decydując się na skorzystanie z naszych usług zyskujesz znacznie więcej, niż tylko wsparcie ze strony prawnej. Pomoc Powypadkowa zapewni Ci kompleksową obsługę – krok po kroku – abyś na każdym etapie postępowania czuł się, że masz nad nim kontrolę i mógł skutecznie ubiegać się o należne świadczenia. Najlepiej będzie, jeśli zgłosisz się do nas bezpośrednio po wypadku – wówczas z dużym prawdopodobieństwem od samego początku uda się uzyskać adekwatną i satysfakcjonującą ofertę. Nawet jeśli jednak już otrzymałeś ofertę, której daleko od idealnej czy sprawiedliwej, to nadal można dużo zrobić. Już sam fakt zgłoszenia się do nas pozwoli na zdecydowanie szybsze wyniki. To nie tylko kwestia wysyłania odpowiednich dokumentów i znajomości zasad postępowania w każdym przypadku. Mając do czynienia z firmą zajmującą się pomocą przy odzyskiwaniu odszkodowań OC, ubezpieczyciele zdają sobie sprawę, że w istocie ich sztuczki na niewiele się zdadzą, a sprawa w końcu może wylądować w sądzie, co tylko podwyższy ich koszty. Tak – my się nie poddajemy i w najtrudniejszych przypadkach będziemy reprezentować się przed sądami – aż do uzyskania sprawiedliwego wyniku.

Zleć nam dochodzenie odszkodowań Białystok – zaufaj specjalistom

Jedną z korzyści wynikających z naszej oferty jest możliwość całkowitego odcięcia się od prowadzonej sprawy. Podczas gdy my zajmiemy się wszystkim i będziemy walczyć o każdy „grosz”, Ty możesz spokojnie czekać na rezultat.