fbpx

730 789 730

Zadzwoń po darmową poradę!

Helpie FAQ

[helpie_notices group_id=’12’/]

FAQ - Firmy zajmujące się odszkodowaniami powypadkowymi

 • Firmy odzyskujące odszkodowania jaki procent biorą?
  Każda firma tego typu ma swoje stawki i przedstawia klientowi własne warunki współpracy. Nie wszystkie z nich są tak elastyczne, jak my i nie zajmują się sprawami, które my rozwiązujemy. Często też oczekują całkiem sporej prowizji – sięgającej nawet 30% uzyskanej kwoty odszkodowania – tłumacząc to ryzykiem i kosztami sądowymi. U nas obowiązują przejrzyste zasady i konkurencyjne warunki. 
 • Firmy odzyskujące odszkodowania gdzie szukać opinii ?
  O renomie danej firmy świadczą wygłaszane o niej pochlebne opinie. Takie możesz spotkać na portalach społecznościowych, w niezależnych serwisach rankingowych i branżowych albo usłyszeć „pocztą pantoflową”. Klienci dzielą się swoimi doświadczeniami na forach zrzeszających osoby dochodzące swoich praw wobec ubezpieczycieli. Nasza firma cieszy się dobrymi opiniami, potwierdzonymi setkami wygranych dla klientów spraw
 • Firmy zajmujące się odszkodowaniami powypadkowymi – jak szybko otrzymam pieniądze
  Toggle Content
 • Firmy pomagające w uzyskaniu odszkodowania – czy naprawdę są skuteczne ?
  Zaniżone kwoty odszkodowania lub odmowy jego przyznania często są wynikiem błędów formalnych lub niedopatrzeń ze strony poszkodowanego. Innym razem ubezpieczyciele wykorzystują kruczki prawne, by uniknąć wypłaty. Zdecydowana większość tego typu spraw jest do wygrania. O skuteczności firmy decydują jednak doświadczenie, przygotowanie i zaangażowany, fachowy zespół.  O tym, że potrafimy to robić, świadczą liczne sukcesy potwierdzone przez opinie naszych klientów.