fbpx

730 789 730

Zadzwoń po darmową poradę!

Odszkodowania

Nasze specjalizacje

(kliknij, aby zobaczyć szczegóły)

Jak otrzymać dopłatę do odszkodowania w 4 krokach

Kontakt z Pomoc Powypadkowa

Poprzez formularz kontaktowy: prześlij nam swoje dane kontaktowe, a my oddzwonimy tego samego dnia.
Kontakt telefoniczny: zadzwoń pod numer 730 789 730 i postępuj zgodnie z instrukcjami.

Zweryfikujemy Twoją sprawę

Analizujemy przesłane przez Ciebie dokumenty. Złożymy Ci propozycję odkupu szkody w ciągu 48 godzin.

Umowa

Po akceptacji zaproponowanych warunków wyślemy do Ciebie umowę.

Przelew pieniędzy na Twój rachunek lub gotówka do ręki

Po otrzymaniu podpisanej przez Ciebie umowy przelejemy umówioną kwotę lub wręczymy gotówkę.

Tylko u nas – Gwarancja najlepszej oferty!

Pewna i natychmiastowa pomoc w uzyskaniu dopłaty do odszkodowań z ubezpieczenia OC i AC.

Decyzja do 48 godzin.

Jak działamy i dlaczego warto wybrać Pomoc Powypadkową:

Przede wszystkim wspieramy naszych Klientów i służymy naszą najlepszą wiedzą. W związku z tym dołożymy najwyższej staranności aby uzyskać dla Poszkodowanych oraz ich rodzin pełne odszkodowanie bądź należne zadośćuczynienie.

Co więcej gwarantujemy odpowiedzialne i rzetelne przeprowadzenie całego procesu za Ciebie bez opłat początkowych oraz bez ponoszenia kosztów.

Co najważniejsze wniesiemy za Ciebie opłatę od pozwu w wysokości 5% Twojego roszczenia. Gwarantujemy objęcie opieką doświadczonego adwokata bądź radcy prawnego, który będzie dbał o Twoje interesy w sądzie – BEZPŁATNIE. Ponadto, jeśli Twoja sytuacja będzie tego wymagać wypłacimy Ci zaliczkę na poczet odszkodowania jeszcze przed podjęciem jakichkolwiek działań, tak abyś nie musiał martwić się o finanse.

Jeżeli doznałeś szkody komunikacyjnej bądź innej szkody w majątku, a nie masz również czasu bądź siły na prowadzenie często długotrwałego sporu sądowego zaproponujemy Ci odkupienie Twojego roszczenia oferując uczciwą i wysoką kwotę dopłaty. Pieniądze od ręki i zawsze przejrzyste zasady.

Aktualności

Dopłaty do odszkodowań

Szkoda komunikacyjna

Zaniżone odszkodowanie za zniszczony pojazd? Szkoda całkowita? Skomplikowane kosztorysy? Odmowa zapłaty zadośćuczynienia za uszczerbek na zdrowiu? Nie wiesz jak się w tym wszystkim odnaleźć i jak walczyć o swoje pieniądze? Przede wszystkim pomożemy Ci w uzyskaniu pełnego należnego Ci odszkodowania bądź zaproponujemy odkupienie szkody majątkowej w najlepszej cenie.
Więcej »

Wypadek w pracy

Wiele osób, które uległy wypadkowi w pracy nie zdaje sobie sprawy, iż poza jednorazowym odszkodowaniem z ZUS należy im się również zadośćuczynienie i odszkodowanie od pracodawcy, a w praktyce od Towarzystwa Ubezpieczeń, które w dacie wypadku udzielało ochrony ubezpieczeniowej pracodawcy. Sprawdź czy Ty również możesz uzyskać dopłatę odszkodowania za swój wypadek kontaktując się z nami.
Więcej »

Wypadek na chodniku

Poślizgnąłeś się na nieodśnieżonym chodniku bądź potknąłeś się o wystającą płytę chodnikową? W skutek upadku doznałeś złamania kości, zerwania ścięgien bądź innego urazu? A może uszkodziłeś samochód na nierównej drodze bądź przejeździe kolejowym? Skontaktuj się z nami i dowiedz się czy należy Ci się odszkodowanie.
Więcej »

Wypadek w rolnictwie

Dochodzimy oraz skupujemy roszczenia związane z wypadkami w rolnictwie, niezależnie komu się one przytrafiły każdemu poszkodowanemu należy się odszkodowanie z obowiązkowego OC rolnika. Wypadki nawet do 20 lat wstecz. Skontaktuj się z nami a my sprawdzimy co możemy zrobić w Twojej sprawie.
Więcej »

Błąd medyczny

Błędy w sztuce lekarskiej niosą za sobą niezwykle poważne konsekwencje dla pacjentów, wiążą się z wydłużonym leczeniem, dodatkowym cierpieniem, zwiększonymi kosztami i utratą perspektyw. Błąd medyczny może przejawiać się na wiele sposobów, a za każdy należy Ci się odszkodowanie. Pomożemy Ci je wywalczyć razem z rentą i zwrotem wszystkich kosztów. Jeżeli nie jesteś pewny swojej sytuacji oraz tego czy w Twojej sprawie doszło do błędu medycznego skontaktuj się z nami, bezpłatnie przeanalizujemy Twój przypadek.
Więcej »

Śmierć bliskiej osoby

Zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej należy się członkom rodziny osoby zmarłej w skutek wypadku drogowego, wypadku w pracy, w rolnictwie bądź w skutek innych zdarzeń nawet do 20 lat wstecz. Ponadto zbadamy czy Tobie bądź Twoim dzieciom przysługuje renta bądź odszkodowania za pogorszenie sytuacji materialnej.
Więcej »

Polisolokaty

Miałeś ubezpieczenie na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym w Aegon, Allianz, OpelnLife, Scandia, Nordea, Generali i inne? Przy likwidacji polisy ubezpieczyciel pobrał większość zgromadzonych przez Ciebie środków? Odzyskamy całość niesłusznie zabranych Ci pieniędzy, wystarczy, że się z nami skontaktujesz.
Więcej »