fbpx

730 789 730

Zadzwoń po darmową poradę!

Błąd medyczny

Błąd medyczny

Błędy medyczne są powszechnym zjawiskiem i mogą przytrafić się każdemu z Nas – również Tobie.. Ludzie przy problemach zdrowotnych bądź po różnych wypadkach powierzają Swoje życie lekarzom, którym co do zasady ufają. Jednakże niekiedy dochodzi do błędu w sztuce który kończy się często nieodwracalną szkodą w naszym stanie zdrowia. W najdrastyczniejszych przypadkach prowadzi do inwalidztwa bądź śmierci.

Zespół naszych lekarzy specjalistów dokona analizy Twojej dokumentacji medycznej pod kątem potencjalnego błędu medycznego, ustali jego źródło i charakter oraz precyzyjnie określi procentowy uszczerbek na Twoim zdrowiu. Jeśli zgodzisz się abyśmy reprezentowali Cię w starciu z Towarzystwem Ubezpieczeń będziemy dochodzić dla Ciebie:

  1. Odszkodowania m.in. za poniesione koszty leczenia, koszty dojazdów do placówek medycznych, koszt opieki osób trzecich (nawet jeśli była sprawowana przez osoby najbliższe)
  2. Zadośćuczynienia
  3. Renty – wyrównawczej, na zwiększone potrzeby.

Błąd medyczny

Może przejawiać się w działaniu bądź zaniechaniu. Może to być błędnie postawiona diagnoza i w konsekwencji zastosowanie niewłaściwego leczenia, bądź błędu w sztuce jak np. przeprowadzenie zabiegu operacyjnego w sposób wadliwy (źle złożona kość, uszkodzenie nerwów itp.) błąd taki może polegać też na podaniu złego leku. Błąd medyczny również polega na odmowie udzielenia świadczenia.

Przedstaw nam swój przypadek. Nasza firma bezpłatnie przeanalizuje sprawę. Ustalimy zakres odpowiedzialności placówki medycznej i uzyskamy dla Ciebie należne zadośćuczynienie i odszkodowanie, a nawet rentę.

Błąd medyczny narusza Twoje prawa i dobra osobiste. Nasza firma może w Twoim imieniu dochodzić roszczeń. Będziemy Cie reprezentować przed zakładem ubezpieczeń a następnie przed Sądem. Nasi doświadczeni prawnicy zadbają o to aby doświadczony przez Ciebie błąd medyczny został należycie zrekompensowany. Udowodnienie winy i odpowiedzialności lekarza, a tym samym szpitala wymaga fachowej wiedzy, którą posiadają jedynie inni lekarze tej samej specjalizacji. Nasza firma współpracuje z wysokiej klasy profesjonalistami z różnych dziedzin medycyny. Powyższe sprawia, że jesteśmy w stanie precyzyjnie określić wysokość Twojego odszkodowania za błąd medyczny.

Za każdy błąd medyczny należy się godne odszkodowanie i zadośćuczynienie. Nasza Kancelaria Odszkodowawcza zrobi wszystko by je dla Ciebie uzyskać.

 

Jeśli chcesz wrócić do naszej strony głównej kliknij w poniższy link:

Pomoc powypadkowa – odszkodowania