fbpx

730 789 730

Zadzwoń po darmową poradę!

Polisolokaty

Ubezpieczenie na życie wraz z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym (tzw. Polisolokaty) było produktem oferowanym Polakom niemal przez każde Towarzystwo Ubezpieczeń. Klienci kuszeni byli wizją odkładania środków na przyszłość oraz atrakcyjnym zyskiem. W momencie, kiedy wiele osób orientowało się, iż ich środki zamiast rosną są drastycznie uszczuplane decydowało się na rozwiązanie umowy, jednakże w tym momencie ujawniały się nieuczciwe praktyki stosowane przez Towarzystwa Ubezpieczeń.

Zapisy umowne uprawniały Ubezpieczyciela do pobrania tzw. Opłaty likwidacyjnej, która potrafiła wynieść nawet 99% zgromadzonych środków. Zapisy umowne pozwalające na pobieranie tak wysokich opłat zostały uznane za abuzywne, to znaczy, iż od początku trwania umowy nie obowiązywały one konsumenta. W praktyce oznacza to, iż Państwa środki zostały pobrane bezpodstawnie i należy się Państwu ich zwrot, jednakże aby do tego doszło należy wystąpić przeciwko odpowiedniemu Towarzystwu Ubezpieczeń z pozwem przed Sądem.

Nasi prawnicy mają na koncie setki wygranych spraw dotyczących polisolokat i mogą pochwalić się 100% skutecznością. W przypadku sporu sądowego gwarantujemy odzyskanie Twoich środków.

Skontaktuj się z nami i przedstaw swój przypadek, sprawdzimy co możemy dla Ciebie zrobić. Pamiętaj, analiza Twojej sprawy jest zawsze bezpłatna.

 

Jeśli chcesz wrócić na naszą stronę główną kliknij w poniższy link:

www.pomocpowypadkowa.com