fbpx

730 789 730

Zadzwoń po darmową poradę!

Życzenia Bożonarodzeniowe

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku cały zespół Pomocy Powypadkowej pragnie złożyć wszystkim czytelnikom najserdeczniejsze życzenia. Bądźcie bezpieczni na drogach oraz podczas sylwestrowych zabaw.

Jak co roku w ten ulubiony przez nas wszystkich czas miliony Polaków ruszą w podróż do swych bliskich co spowoduje wzmożony ruch na drogach całego kraju. Życzymy wam abyście bezpiecznie dotarli do celu i równie bezpiecznie wrócili. Stosujcie się do nowych przepisów dotyczących jazdy na suwak oraz korytarza życia (szerzej tutaj: https://pomocpowypadkowa.com/aktualnosci/nowe-przepisy-korytarz-zycia-zamek-blyskawiczny/), nie przekraczajcie prędkości i pamiętajcie o zasadzie ograniczonego zaufania.

W imieniu zespołu Pomocy Powypadkowej życzę wszystkim Klientom, Współpracownikom oraz Sympatykom, aby nadchodzące dni były okresem spędzonym w gronie rodziny i przyjaciół, wolnym od trosk i wypełnione radością oraz miłością. Niech Nowy Rok przyniesie Państwu jak najwięcej szczęścia i sukcesów.

 

Serdecznie Pozdrawiam

Marcin Salach

Facebook
Twitter
LinkedIn