fbpx

730 789 730

Zadzwoń po darmową poradę!

Dochodzenie odszkodowań Kraków

Dochodzenie swoich racji i ubieganie się o sprawiedliwe odszkodowanie tytułem wypadku samochodowego często przypomina walkę Dawida z Goliatem. Poszkodowany często musi stawiać czoła potężnej biurokratycznej maszynie, w której zatrudnionych są dziesiątki, jeśli nie setki prawników i która oferuje mu śmiesznie niskie odszkodowania, albo odmawia uznania szkody. I choć sytuacja może wydawać się beznadziejna, to wcale nie trzeba zmagać się z tym samodzielnie – wystarczy skorzystać z profesjonalnej pomocy. W przeciwnym razie może czekać Cię ciężka przeprawa „po swoje”.

dochodzenie odszkodowań

Dochodzenie odszkodowań Kraków – droga przez mękę?

Według przepisów wypłacane odszkodowanie Kraków powinno zrekompensować wszystkie straty powstałe na skutek wypadku i pozwolić na powrót do normalnego funkcjonowania, w tym do podjęcia działalności zarobkowej. Poza tym powinny one pokryć w pełni poniesione szkody materialne i wystarczyć do ich naprawy. Tyle tytułem teorii – bowiem w praktyce proponowane przez ubezpieczycieli kwoty najczęściej mają niewiele wspólnego z rzeczywistymi kosztami i stratami. Niestety, ale jak każda działalność, również branża ubezpieczeń musi generować zyski, aby pochwalić się rentownością. Dlatego oferty przedstawiane poszkodowanym zwykle są bardzo dalekie od oczekiwań i w żaden sposób nie mogą zrekompensować rzeczywistych strat spowodowanych wypadkiem. Jeśli nie zgadzasz się z przedstawianą ofertą, to musisz nastawić się na batalię prawną, wysyłanie dziesiątek pism i odpowiadanie na stale nawracające pytania i wyszukane niedociągnięcia. Cel jest tylko jeden i jest on jasno określony – zniechęcić Cię do dalszej walki o swoje prawa i należne odszkodowanie. Dlatego stojąc naprzeciwko rzeszy prawników i osób zajmujących się zawodowo szukaniem skutecznych kruczków prawnych, możesz poczuć się bezsilny i zniechęcić do ciągłego odpisywania na odmowy. Na szczęście możesz skorzystać z naszej pomocy i przejść przez cały proces o wiele sprawniej i szybciej.

Odszkodowanie powypadkowe Kraków – z nami łatwiej!

W czym może pomóc Ci Pomoc Powypadkowa? Przede wszystkim poprowadzi Cię krok po korku przez cały proces – od złożenia odpowiednich dokumentów, aż po przelanie należnych Ci środków na wskazane konto bankowe. Możesz wiele zyskać na każdym etapie postępowania – nawet jeśli wydaje Ci się, że nie uzyskasz już zbyt wiele. Oczywiście jednak najłatwiej i najszybciej walczyć o swoje prawa od początku składając poprawne wnioski i przedkładając wymagane dokumenty – dlatego najlepiej zrobisz, jeśli już zaraz po wypadku się do nas zgłosisz, a wspólnie opracujemy i zrealizujemy plan działania. Na dobrą sprawę możesz już zapomnieć o podejmowanych działaniach – zajmiemy się wszystkim za Ciebie, a o jej wyniku poinformujemy Cię, kiedy już uzyskamy satysfakcjonujące rozstrzygnięcie. W razie konieczności będziemy Cię reprezentowani również na Sali sądowej. Nie godzimy się na półśrodki i kompromisowe propozycje – zawsze walczymy o wszystko, do czego zgodnie z przepisami masz prawo.

730 789 730

Zadzwoń po darmową poradę!

Dochodzenie odszkodowań Kraków z Pomocą Powypadkową – to ma sens!

Zamiast więc samodzielnie zmagać się nie tylko ze skutkami wypadku, ale również notorycznymi odmowami, próbami zbywania i zaniżonymi kwotami odszkodowań, lepiej zleć nam walkę o Twoje prawa. W wielu przypadkach już sama świadomość tego, że współpracujesz z profesjonalistami działa na ubezpieczyciela zniechęcająco i skłania do szybszego zaakceptowania sprawiedliwego rozwiązania. Zdaje sobie on sprawę, że dalsze przeciągnie sprawy, nie przyniesie zakładanego rezultatu, a postępowanie sądowe będzie oznaczało tylko niepotrzebnie ponoszonych przez niego kosztów. Dlatego dochodzenie odszkodowań Łódź przebiega o wiele sprawniej, jeśli zlecisz je specjalistom, mającym doświadczenie w podobnych sprawach. Jesteśmy otwarci na współpracę z Tobą i gwarantujemy Ci szybkie i sprawne załatwienie Twojej sprawy – zakończone sprawiedliwym i satysfakcjonującym odszkodowaniem, które pozwoli na pokrycie poniesionych strat. Nie warto samodzielnie brać na siebie tego obciążenia i w tych trudnych chwilach dokładać sobie niepotrzebnego stresu.