fbpx

Firma Pomoc Powypadkowa

Firma Pomoc Powypadkowa…

…jest wynikiem wieloletniej współpracy osób ją tworzących. Jesteśmy zrzeszeniem prawników, rzeczoznawców, lekarzy oraz byłych pracowników Towarzystw Ubezpieczeniowych. Każdy z nas posiada wieloletnie doświadczenie w swoich dziedzinach. Wiedzę zdobywaną w trakcie pracy na rzecz instytucji zajmujących się stosowaniem w praktyce prawa ubezpieczeń.

Co więcej każda z osób tworzących nasz zespół miała (nie)przyjemność być stroną w postępowaniu przez Towarzystwem Ubezpieczeń. Wiemy, jak frustrujące i męczące może być spieranie się dużą firmą ubezpieczeniową. Problemy jakie z jakimi możemy się spotkać to: zasypywanie paragrafami, zapisami OWU czy stosowanie skomplikowanego i niejasnego języka przerosło już nie jedną osobę.

Nasza firma ma na celu w pierwszej kolejności nieść pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach, bez względu czy szkoda przejawia się w obrażeniach ciała czy w zniszczonym mieniu. Znamy nieuczciwe praktyki stosowane przez Towarzystwa Ubezpieczeń, 99% wypłat jest zaniżonych nawet o 80%. My wiemy jak doprowadzić do uzyskania pełnej należnej kwoty.

Zgromadzenie specjalistów różnych dziedzin pozwala na kompleksowe rozpoznanie Twojej sprawy. Ponadto Firma Pomoc Powypadkowa ustala wszelkie możliwe źródła uzyskania zadośćuczynienia i odszkodowania, rzeczoznawca określi rozmiar szkody majątkowej. Zaś lekarz rozmiar uszczerbku na zdrowiu, prawnik ustali podstawy odpowiedzialności i profesjonalnie poprowadzi Twoją sprawę, aż do uzyskania prawomocnego wyroku.

Przede wszystkim nie pobieramy opłat wstępnych. Pokrywamy koszty sądowe. Dodatkowo wynagrodzenie pobierzemy jedynie w przypadku zakończenia naszych działań sukcesem – wypłatą należnych Ci pieniędzy.

Nie czekaj, skontaktuj się z nami i pozwól nam sobie pomóc. To nic nie kosztuje, a możesz wiele zyskać.

 

Jeśli chcesz powrócić do strony głównej kliknij w poniższy link:

Dopłaty do ubezpieczeń i pomoc w ich uzyskaniu od firm ubezpieczeniowych