fbpx

730 789 730

Zadzwoń po darmową poradę!

Firma Pomoc Powypadkowa

Firma Pomoc Powypadkowa…

…jest wynikiem wieloletniej współpracy osób ją tworzących. Jesteśmy zrzeszeniem prawników, rzeczoznawców, lekarzy oraz byłych pracowników Towarzystw Ubezpieczeniowych. Każdy z nas posiada wieloletnie doświadczenie w swoich dziedzinach. Wiedzę zdobywaną w trakcie pracy na rzecz instytucji zajmujących się stosowaniem w praktyce prawa ubezpieczeń.

Co więcej każda z osób tworzących nasz zespół miała (nie)przyjemność być stroną w postępowaniu przez Towarzystwem Ubezpieczeń. Wiemy, jak frustrujące i męczące może być spieranie się dużą firmą ubezpieczeniową. Problemy jakie z jakimi możemy się spotkać to: zasypywanie paragrafami, zapisami OWU czy stosowanie skomplikowanego i niejasnego języka przerosło już nie jedną osobę.

Nasza firma ma na celu w pierwszej kolejności nieść pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach, bez względu czy szkoda przejawia się w obrażeniach ciała czy w zniszczonym mieniu. Znamy nieuczciwe praktyki stosowane przez Towarzystwa Ubezpieczeń, 99% wypłat jest zaniżonych nawet o 80%. My wiemy jak doprowadzić do uzyskania pełnej należnej kwoty.

Zgromadzenie specjalistów różnych dziedzin pozwala na kompleksowe rozpoznanie Twojej sprawy. Ponadto Firma Pomoc Powypadkowa ustala wszelkie możliwe źródła uzyskania zadośćuczynienia i odszkodowania, rzeczoznawca określi rozmiar szkody majątkowej. Zaś lekarz rozmiar uszczerbku na zdrowiu, prawnik ustali podstawy odpowiedzialności i profesjonalnie poprowadzi Twoją sprawę, aż do uzyskania prawomocnego wyroku.

Przede wszystkim nie pobieramy opłat wstępnych. Pokrywamy koszty sądowe. Dodatkowo wynagrodzenie pobierzemy jedynie w przypadku zakończenia naszych działań sukcesem – wypłatą należnych Ci pieniędzy.

Nie czekaj, skontaktuj się z nami i pozwól nam sobie pomóc. To nic nie kosztuje, a możesz wiele zyskać.

 

Jeśli chcesz powrócić do strony głównej kliknij w poniższy link:

Dopłaty do ubezpieczeń i pomoc w ich uzyskaniu od firm ubezpieczeniowych