fbpx

730 789 730

Zadzwoń po darmową poradę!

Wypadek na chodniku

Wypadek na chodniku – Upadek na chodniku funkcjonuje w świadomości ludzi jako zdarzenie losowe i nieszczęśliwe. Pomimo, iż niejednokrotnie kończy się skomplikowanymi urazami jak złamania kości bądź zerwania ścięgien, to mało kto wie, iż za taki wypadek również należy się stosowne zadośćuczynienie i odszkodowanie.

Zarządcy dróg, w tym chodników, są zobowiązani do utrzymywania ich nawierzchni w stanie pozwalającym na bezpieczne korzystanie z nich. W szczególności chodzi o należyte odśnieżanie oraz uzupełnianie ubytków bądź nierówności, które stwarzają zagrożenie dla osób z nich korzystających.

Przedstaw nam swój przypadek, a my bezpłatnie przeanalizujemy sprawę, ustalimy podmiot odpowiedzialny za utrzymanie drogi bądź chodnika. Uzyskamy dla Ciebie należne zadośćuczynienie i odszkodowanie.

Pamiętaj w przypadku zajścia wypadku na chodniku ważnym jest podjęcie kroków, które w przyszłości pozwolą nam udowodnić Twoją szkodę, do najważniejszych należą:

  1. Wezwanie karetki pogotowia,
  2. Dokonanie dokumentacji fotograficznej miejsca zdarzenia, w szczególności stanu nawierzchni,
  3. Zebranie danych kontaktowych świadków zdarzenia,

Wykonanie w/w czynności pozwala być pewnym, iż uzyskamy dla Ciebie stosowne wypłaty od podmiotu odpowiedzialnego.

Uszkodziłeś swoje auto na nierównej nawierzchni? Dla Ciebie również uzyskamy odszkodowanie bądź odkupimy Twoją szkodę proponując najlepszą cenę na rynku!!! Wystarczy, że się z nami skontaktujesz.

Jeśli chcesz wrócić na naszą stronę główną kliknij w poniższy link:

www.pomocpowypadkowa.com