fbpx

730 789 730

Zadzwoń po darmową poradę!

Dochodzenie odszkodowań Poznań

Wypadek samochodowy może przydarzyć się właściwie każdemu i w dowolnym momencie. Nawet jeśli starasz się jeździć bardzo uważnie, to ktoś inny może przez swoją nieuwagę lub sytuację na drodze zderzyć się z Tobą, wywołując obrażenia czy uszkodzenia pojazdu. W większości przypadków niezależnie od tego, kto był winny zdarzenia, masz prawo do odszkodowania od ubezpieczyciela, które powinno pozwolić Ci pokryć poniesione szkody. Problem w tym, że większość ubezpieczycieli robi wszystko, co tylko możliwe, aby wypłacić Ci jak najmniej środków i zniechęcić do starań o uzyskanie sprawiedliwego świadczenia. Co możesz zrobić? Zwrócić się do nas! Zobacz, dlaczego to sensowne rozwiązanie!

Dochodzenie odszkodowań Poznań

Dochodzenie odszkodowań Poznań – zadanie nie dla każdego

Ubieganie się o sprawiedliwe odszkodowanie wymaga mocnych nerwów. Nie dość, że ofiary i uczestnicy wypadków są zazwyczaj dość mocno zestresowani i zdezorientowani, to jeszcze mają do czynienia z niechętnymi do wypłat świadczeń ubezpieczycielami. Już samo sporządzenie niezbędnej dokumentacji i wypełnienie wniosków może być kłopotliwe, a jeszcze trudniej jest odwoływać się od decyzji ubezpieczyciela. Dlaczego to konieczne? Ponieważ jak pokazują statystyki (a także nasze doświadczenia) ponad 80% wypłacanych przez ubezpieczycieli odszkodowań, jest zaniżonych. Ofiary wypadków godzą się więc na środki w niższej, niż mogliby otrzymać wysokości, gdyż dochodzą do wniosku, że dalsze przepychanki nie mają sensu, albo wręcz ubezpieczycielowi udaje się ich przekonać, że nie mają co liczyć na lepsze świadczenia. Jednak zdecydowanie jest o co świadczyć – otrzymane pieniądze powinny nie tylko pozwolić Ci na pokrycie start materialnych, ale również opłacenie rehabilitacji i wszystkich wydatków niezbędnych do powrotu do zdrowia oraz do czynności zawodowych – a także pokrycie strat wynikających z absencji w pracy.

Odszkodowanie powypadkowe Poznań – jak najłatwiej o nie zabiegać?

Działając samodzielnie, bez doświadczenia i dogłębnej znajomości przepisów, dość trudno skutecznie stawić czoło ubezpieczycielom. Należy zebrać całą dokumentację opisującą poniesione szkody – zarówno na zdrowiu, jak i na mieniu. Poza tym należy udowodnić związek pomiędzy zdarzeniem drogowym a poniesionymi szkodami. Oczywiście na tym jednak nie koniec – nietrudno o odmowę uznania wniosku z powodu najdrobniejszego nawet niedociągnięcia lub kolejnych opóźnień w wypłacie środków. Dlatego, jeśli chcesz skutecznie walczyć o należne Ci odszkodowanie, warto skorzystać z pomocy tych, którzy mają w tym doświadczenie – najlepiej Pomocy Powypadkowej! Dlaczego to właśnie nam warto zaufać?

730 789 730

Zadzwoń po darmową poradę!

Dochodzenie odszkodowań Poznań – z nami łatwiej

Już od samego początku pomożemy Ci w zebraniu niezbędnej dokumentacji, skompletowaniu brakujących dokumentów i wypełnieniu potrzebnych pism i wniosków. Wystarczy, że zlecisz nam prowadzenie Twojej sprawy, abyś na dobre mógł o niej zapomnieć – my zajmiemy się wszystkim, pozostawiając Tobie wyłącznie czekanie na pozytywne rozstrzygnięcie. Dzięki doświadczeniu w podobnych sprawach i wsparciu prawników, a także opracowanym metodom działania, jesteśmy w stanie skutecznie działać w imieniu naszych klientów – prowadząc ich do oczekiwanego rozstrzygnięcia. Im wcześniej zgłosisz się do nas, tym szybsze rezultaty możemy wspólnie osiągnąć. Jednak nie ma powodów do obaw – nawet jeśli już otrzymałeś środki, nadal możesz ubiegać się o ich wyrównanie do akceptowalnego poziomu. Nie ma żadnego powodu, dla którego miałbyś zgodzić się na zaniżone odszkodowanie w Poznaniu.

Odszkodowanie powypadkowe Poznań – z nami działasz skutecznie!

Jeśli uległeś wypadkowi, to masz prawo do godziwego odszkodowania Poznań. Nie musisz sam stawać na czele biurokratycznej maszyny ubezpieczyciela. Do Twojej dyspozycji są firmy odzyskujące odszkodowania, w tym Pomoc Powypadkowa, które wezmą cały ciężar na siebie, pozwalając Ci skupić się na powrocie do zdrowia i spokojnie oczekiwać na rezultat. Skorzystanie ze specjalistycznej pomocy to także skuteczny sposób na przyspieszenie procedury i zyskanie tak potrzebnych w tym trudnym czasie środków – dlatego warto zdecydować się na współpracę z nami!