fbpx

730 789 730

Zadzwoń po darmową poradę!

Odszkodowania powypadkowe Katowice

Odszkodowanie powypadkowe Katowice to świadczenie, o które może ubiegać się pokrzywdzona osoba, która doznała szkody. Termin ten jest bardzo szeroki i może być związany zarówno z naprawieniem uszczerbku majątkowego, jak i zadośćuczynieniem za wyrządzone krzywdy niematerialne – na przykład fizyczne czy psychiczne. Chociaż w teorii rekompensata taka należy się wielu osobom, które stały się ofiarą wypadków w pracy, na drodze czy innych losowych zdarzeń, w praktyce firmy ubezpieczeniowe często odmawiają należnej wypłaty lub zaniżają jej wartość. Jeżeli właśnie znajdujesz się w takiej sytuacji i nie masz trudności z uzyskaniem zrekompensowania szkód lub po prostu nie chcesz zajmować się tym samodzielnie, zapraszamy Cię do kontaktu. Oferujemy profesjonalną pomoc i fachowe doradztwo w dochodzeniu do odszkodowań. Działamy w tej branży już wiele lat, dzięki czemu zdobyliśmy ogromne doświadczenie oraz możemy pochwalić się dogłębną znajomością tematu. Pomogliśmy już setkom zadowolonych klientów, chętnie pomożemy i Tobie!

Odszkodowania po wypadku Katowice

Odszkodowania powypadkowe Katowice – czym są?

Wypadki Katowice – w pracy, kolizje na drodze, błędy medyczne czy inne losowe zdarzenia mogą przytrafić się każdemu w najmniej spodziewanym momencie. Często w ich wyniku poszkodowani zostają w mniejszym lub większym stopniu ranni, przez co muszą dochodzić do zdrowia miesiącami czy latami. Poradzenie sobie z taką sytuacją na własną rękę potrafi być bardzo trudne, dlatego właśnie wtedy dużą pomoc stanowi rekompensata za doznane krzywdy. Jej celem jest złagodzenie doznanego uszczerbku majątkowego. Pomaga poszkodowanym niejako „stanąć na nogi” po nieszczęśliwym zdarzeniu oraz pokrywa koszty leczenia czy rehabilitacji. Istnieje wiele różnych rodzajów odszkodowań, na przykład z OC lub autocasco, które obejmują skutki szkody na pojeździe. Odszkodowanie z ubezpieczania na życie jest wypłacane rodzinie zmarłej osoby. Niekiedy to pracodawca jest zobligowany do pokrycia tych kosztów, a w innych przypadkach może to być odszkodowanie od Skarbu Państwa, banków czy jeszcze innych publicznych instytucji.

730 789 730

Zadzwoń po darmową poradę!

Odszkodowania powypadkowe Katowice – nie jesteś sam!

To logiczne, że wysokość odszkodowania Katowice powinna być współmierna do wyrządzonej szkody. Niestety firmy ubezpieczeniowe bardzo często zaniżają te wartości, a niekiedy co gorsza odmawiają pokrzywdzonym należnej im rekompensaty. Nic dziwnego, każdego roku wydają one miliony złotych na wypłacanie odszkodowań, więc jeżeli tylko mają jakieś wątpliwości starają się je wykorzystać, aby zminimalizować odszkodowanie albo całkowicie pozbawić do niego prawa. Nie zawsze wynika to z chęci oszczędzenia czy złej woli tych instytucji, często mają one kontakt z przypadkami wyłudzeń, więc są wyczulone na najmniejsze nieprawidłowości. Swoje techniki przećwiczyły na tysiącach klientów, więc mają w tej dziedzinie duże doświadczenie – w przeciwieństwie do poszkodowanego, który prawdopodobnie ma z taką sytuacją do czynienia pierwszy czy drugi raz w życiu. To naturalne, że wiele osób nie czuje się na siłach do walki o swoje prawa. Do tego wszystkiego dochodzą potencjalne skutki wypadku, czyli obrażenia fizyczne lub emocjonalne, które utrudniają podejmowanie racjonalnych decyzji. Pamiętaj, że w takiej sytuacji nigdy nie jesteś sam. Naszą specjalnością są odszkodowania powypadkowe Kraków i chętnie zajmujemy się ich odzyskiwaniem.

Odszkodowania powypadkowe Katowice – jak możemy Ci pomóc?

Decydując się na skorzystanie z naszych usług, możesz być pewien, że zajmiemy się profesjonalnie i kompleksowo każdym zleceniem. Zawsze działamy zgodnie z literą prawa oraz wspieramy poszkodowanych nie tylko w odzyskiwaniu odszkodowań za straty materialne, ale też psychiczne lub za utraconą zdolność do wykonywania pracy. Oferujemy bezpłatne zweryfikowanie sprawy oraz uczciwe przedstawienie klientowi możliwości na uzyskanie rekompensaty. Zapewniamy pomoc w zbieraniu dowodów czy zgromadzeniu dokumentacji medycznej. Na każdym etapie dochodzenia służymy fachową radą. Naszą specjalnością jest też reprezentowanie klienta w negocjacjach z firmą ubezpieczeniową oraz przed innymi instytucjami. Skontaktuj się z nami już teraz i przekonaj, że ubieganie się o odszkodowanie wcale nie musi być stresującym i przeciągającym się w nieskończoność procesem!