fbpx

730 789 730

Zadzwoń po darmową poradę!

Dochodzenie odszkodowań Gdańsk

Śmiało można powiedzieć, ze zdecydowana większość poszkodowanych w wypadkach otrzymuje zaniżone świadczenia. Skąd o tym wiemy? Wskazują na to nie tylko statystyki, ale również nasze osobiste doświadczenia i wyniki osiągane z naszymi klientami. W wielu przypadkach poszkodowani otrzymują o nawet kilkadziesiąt procent mniej, niż im się należy. Warto zatem podjąć walkę o to, co Ci się prawnie należy – zwłaszcza że w grę wchodzą nierzadko dziesiątki tysięcy złotych. Wiele można zrobić, nawet jeśli odszkodowanie zostało już wypłacone, a sprawa wygląda na zamkniętą. Zobacz, ile możesz zyskać!

dochodzenie odszkodowań

Dochodzenie odszkodowań Gdańsk – dlaczego nie jest łatwo?

Niemal standardową praktyką u większości ubezpieczycieli jest proponowanie absurdalnie niskich odszkodowań osobom poszkodowanym w wypadkach. Trudno się temu dziwić, bowiem od niskich kosztów (w tym wypadku niskich kwot wypłacanych odszkodowań) zależy rentowność każdego biznesu – również w tej branży. Dlatego otrzymaną ofertę nie należy traktować jako maksimum możliwe do uzyskania, ale raczej jako pierwszą próbę wypłaty jak najniższego świadczenia przez ubezpieczyciela. Kolejno proponowane kwoty nie będą raczej sporo wyższe, co ma na celu zniechęcenie do dalszych starań i odwołań. Już na tym etapie odnoszą oni spore sukcesy, bowiem po kilku miesiącach przepychanek i nieskutecznych starań wiele osób zadowala się proponowanymi odszkodowaniami. Ta swoista taktyka „na przeczekanie” przynosi niestety oczekiwane rezultaty.

Samodzielne dochodzenie odszkodowań Gdańsk nie jest łatwe!

Jeśli kiedykolwiek miałeś już do czynienia z dochodzeniem odszkodowań Gdańsk, to z pewnością zdajesz sobie z tego sprawę, jak skomplikowane przed Tobą stoi zadanie. Ubezpieczyciele robią dosłownie wszystko, aby utrudnić lub opóźnić skuteczne ubieganie się o należne środki – wymagają niezliczonej ilości dokumentów, skutecznie znajdują najmniejsze nawet niedociągnięcia czy opóźnienia – wszystko po to, by uniemożliwić otrzymanie wyższego świadczenia. Niestety, ale osobie bez przygotowania prawniczego i sporego doświadczenia, bardzo trudno liczyć na sukces, mając naprzeciwko całą batalię prawników i osób zajmujących się na co dzień tymi zagadnieniami. Oczywiście nie znaczy to, że uzyskanie rzetelnych odszkodowań jest niemożliwe – oznacza to jednak żmudną pracę, która nierzadko kończy się nawet w sądzie. Nie każdy ma siły, czas i środki na tak długie prowadzenie działań. Na szczęście można to zrobić szybciej i łatwiej.

730 789 730

Zadzwoń po darmową poradę!

Odszkodowania powypadkowe Gdańsk – z nami to nie takie trudne!

Jeśli zechcesz skorzystać z naszych usług, to możesz właściwie zapomnieć już o sprawie i związanym z nią stresem. Po prostu spokojnie czekasz na jej wynik, a my zajmiemy się całą resztą. Nie tylko pomożemy Ci zebrać całą dokumentację, ale również przygotujemy w Twoim imieniu pisma i wnioski, dotrzymując przy tym wszystkich terminów i nie pozostawiając żadnej furtki, umożliwiającej ich odwołanie. Korzystając z naszego doświadczenia, przygotujemy wszystko w taki sposób, aby możliwie najszybciej uzyskać wysokie świadczenie – takie, które pokryje koszty rekonwalescencji, a także zrekompensuje straty materialne powstałe na skutek zdarzenia. Nie akceptujemy rozwiązań pośrednich i zawsze walczymy o pełnię przysługujących naszym klientom odszkodowań w Gdańsku. Ubezpieczyciel nie chce współpracować? Nie ma problemu – pójdziemy z nim w Twoim imieniu do sądu, choć to niezwykle rzadkie sytuacje, bowiem znacznie częściej udaje się uzyskać oczekiwane rezultaty na drodze porozumienia. Świadomość, że po drugiej stronie znajduje się profesjonalna firma reprezentująca klienta, zniechęca do dalszego szukania wymówek i usprawnia wypłatę pieniędzy.

Odszkodowania powypadkowe Gdańsk – zyskaj to, do czego masz prawo!

Jeśli zechcesz skorzystać z naszych usług, to możesz właściwie zapomnieć już o sprawie i związanym z nią stresem. Po prostu spokojnie czekasz na jej wynik, a my zajmiemy się całą resztą. Nie tylko pomożemy Ci zebrać całą dokumentację, ale również przygotujemy w Twoim imieniu pisma i wnioski, dotrzymując przy tym wszystkich terminów i nie pozostawiając żadnej furtki, umożliwiającej ich odwołanie. Korzystając z naszego doświadczenia, przygotujemy wszystko w taki sposób, aby możliwie najszybciej uzyskać wysokie świadczenie – takie, które pokryje koszty rekonwalescencji, a także zrekompensuje straty materialne powstałe na skutek zdarzenia. Nie akceptujemy rozwiązań pośrednich i zawsze walczymy o pełnię przysługujących naszym klientom odszkodowań. Ubezpieczyciel nie chce współpracować? Nie ma problemu – pójdziemy z nim w Twoim imieniu do sądu, choć to niezwykle rzadkie sytuacje, bowiem znacznie częściej udaje się uzyskać oczekiwane rezultaty na drodze porozumienia. Świadomość, że po drugiej stronie znajduje się profesjonalna firma reprezentująca klienta, zniechęca do dalszego szukania wymówek i usprawnia wypłatę pieniędzy.