fbpx

730 789 730

Zadzwoń po darmową poradę!

Dochodzenie odszkodowań Bydgoszcz

Przydarzył Ci się wypadek? Masz problemy z uzyskaniem stosownego odszkodowania? Proponowana kwota nie wystarcza do pokrycia rzeczywistych kosztów rekonwalescencji i pokrycia poniesionych strat? Wcale nie jesteś wyjątkiem – każdego roku tysiące poszkodowanych mają problemy z uzyskaniem satysfakcjonującego świadczenie, które pokryłoby ich rzeczywiste wydatki. Dowiedz się, co możesz zrobić, aby skutecznie ubiegać się o to, do czego masz według przepisów prawo.

Dlaczego dochodzenie odszkodowań Bydgoszcz nie jest łatwe?

Aby ubezpieczycielom opłacało się prowadzić swoją działalność, muszą utrzymywać korzystny dla siebie stosunek pomiędzy liczbą wpłat od klientów a wydatkami związanymi z wypłacanymi odszkodowaniami. Niestety to, co dobre dla udziałowców czy zarządu, niekoniecznie okazuje się korzystne dla klientów czy poszkodowanych w wypadkach – tu bowiem uporczywe zaniżanie proponowanych odszkodowań czy wręcz szukanie sposobów na odmowę wypłat odbija się szczególnie mocno na potrzebujących środków. Koszty związane z rekonwalescencją, utrata dochodów i możliwości podjęcia pracy, uszczerbek na zdrowiu czy straty materialne – wszystko to powinno być według prawa zrekompensowane, ale okazuje się dla ubezpieczycieli kosztem, którego starają się uniknąć. W starciu z nimi można poczuć się nieco bezbronnym, bo przecież jednostka naprzeciw potężnej korporacji zatrudniającej setki prawników czy doradców nie może czuć się zbyt pewnie. Na szczęście, wcale nie musisz podejmować desperackiej walki w pojedynkę.

dochodzenie odszkodowania Bydgoszcz

Odszkodowanie powypadkowe Bydgoszcz – nie zawsze warto samodzielnie

Chociaż niektórym udaje się skutecznie dochodzić swoich roszczeń, to zdecydowanej większości osób poszkodowanych w wypadkach brakuje cierpliwości, samozaparcia, albo wiedzy, aby doprowadzić sprawę do końca. Przedstawiciele firm ubezpieczeniowych okazują się nieugięci i niechętni do jakiejkolwiek pomocy, w rezultacie niezwykle trudno jest skłonić ich do zmiany często śmiesznie niskich stawek odszkodowań Bydgoszcz. Nawet najmniejsze niedociągnięcie może być powodem do dalszego odwlekania wypłaty czy uznania roszczenia, co tylko niepotrzebnie frustruje osoby ubiegające się o rekompensatę. Nie jest to działanie przypadkowe ani wymierzone wyłącznie w Ciebie – to po prostu element strategii firm ubezpieczeniowych, pozwalający im na uzyskiwanie lepszych wyników finansowych. Stres, nerwy i brak wiedzy prawniczej często przynoszą oczekiwane rezultaty i poszkodowani odpuszczają dalszą walkę, godząc się na proponowane odszkodowanie. Można jednak zrobić to prościej i skuteczniej.

730 789 730

Zadzwoń po darmową poradę!

Dochodzenie odszkodowań Bydgoszcz – z nami łatwiej

Na szczęście, ubieganie się o należne Ci odszkodowanie Bydgoszcz nie musi przypominać drogę przez mękę. Wystarczy, że skorzystasz z naszych usług, a jako Pomoc Powypadkowa przeprowadzimy Cię kompleksowo przez cały proces. Począwszy od przygotowania dokumentów i wysłania odpowiednich pism, a skończywszy – jeśli będzie potrzebne – na reprezentowaniu Ciebie w sądzie. Na każdym etapie zadbamy o to, abyś wiedział, co się dzieje i jakie kroki w Twoim imieniu podejmujemy. Już samo włączenie się profesjonalistów do sprawy bardzo często przyspiesza jej zakończenie – ubezpieczyciele zdają sobie sprawę, że firmy zajmujące się odszkodowaniami Bydgoszcz będą do końca walczyły o swoich klientów i sprawa może zakończyć się w sądzie, co oznacza wyłącznie jeszcze wyższe koszty dla nich. Dlatego, jeśli chcesz naprawdę szybko uzyskać sensowne środki, które rzeczywiście pokryją Twoje straty i pozwolą na powrót do zdrowia i pracy, to nie trać czasu na samodzielną walkę o swoje prawa. Pomożemy Ci krok po kroku i zadbamy o to, abyś uzyskał wszystkie należne środki – wśród naszych usług znajduje się m.in. odzyskiwanie odszkodowań AC oraz OC. Bez stresu, emocjonalnego zaangażowania i pomyłek. Po prostu zlecasz nam pracę i czekasz na jej rezultaty. Zapewniamy Cię, że nie będziesz czekać długo, a uzyskane rezultaty będą nad wyraz pozytywne. Zdecydowana większość naszych klientów uzyskuje świadczenia pozwalające na opłacenie rekonwalescencji i pokrycie poniesionych na skutek wypadku strat.