fbpx

730 789 730

Zadzwoń po darmową poradę!

Dochodzenie odszkodowań Wrocław

Z pewnością nie raz już słyszałeś o tym, że dochodzenie odszkodowań powypadkowych Wrocław przypomina drogę przez mękę. Jeśli kiedykolwiek brałeś udział w wypadku – niezależnie czy jako poszkodowany, czy sprawca – to miałeś okazję przekonać się o tym, jak trudno uzyskać pieniądze i jak długo zazwyczaj trzeba na nie czekać. A przecież świadczenie od ubezpieczyciela ma nie tylko zrekompensować poniesione straty, ale również umożliwić sprawny powrót do zdrowia i podjęcie działalności zawodowej. Co zrobić, aby szybko i sprawnie otrzymać sprawiedliwe odszkodowanie?

Dochodzenie odszkodowania Wrocław

Odszkodowanie powypadkowe Wrocław – środki, do których masz prawo

Każda ofiara wypadku jest w świetle polskich przepisów uprawniona do otrzymania stosownego odszkodowania – właśnie temu służy obowiązkowo opłacane przez wszystkich uczestników ruchu drogowego ubezpieczenie OC. Również osoby, które zostały uznane odpowiedzialnymi za zdarzenie drogowe, zazwyczaj mają prawo do odszkodowania, tytułem dodatkowych ubezpieczeń, które większość z nas opłaca. Takie środki powinny pozwolić Ci na rehabilitację i spokojny powrót do pełni zdrowia. Niestety, bardzo często okazuje się, że wszystko nie jest takie proste, jak wynikałoby z przepisów i uzyskanie sensownych środków zajmuje tygodnie, jeśli nie miesiące. Najczęściej dochodzą do tego absurdalnie niskie propozycje ze strony ubezpieczyciela – a kto w takich warunkach ma siłę do walki prawnej o sprawiedliwość? Rezultat jest nam znany – z naszych statystyk wynika, że zdecydowana większość poszkodowanych w wypadkach otrzymuje nawet o 80% zaniżone świadczenia. To z pewnością za mało, aby zrekompensować przerwę w pracy, spowodowaną wypadkiem i opłacić wszystkie zabiegi związane z powrotem do zdrowia – nie wspominając o naprawieniu poniesionych strat na mieniu. 

730 789 730

Zadzwoń po darmową poradę!

Dochodzenie odszkodowań Wrocław – przygotuj się na wyzwania!

Samodzielna walka o sprawiedliwe odszkodowanie powypadkowe nie zawsze musi być skazana na sukces. Najczęściej bowiem okazuje się, że ubezpieczyciel doskonale odnajduje się w przepisach prawnych i potrafi wykorzystać praktycznie każdy szczegół, aby skutecznie odmówić Ci wypłaty świadczenia lub jak najbardziej rozciągnąć w czasie cały proces odszkodowawczy. Zebranie całej dokumentacji, dotrzymanie terminów, wzorów, sprostanie wymaganiom ubezpieczyciela – wszystko to potrafi być wyzwaniem nawet dla osób, które profesjonalnie się tym zajmują, a co dopiero dla ofiar wypadku, starających się wrócić do zdrowia. Strategie przyjmowane przez ubezpieczycieli mają za zadanie skłonić Cię do zaakceptowania mniej korzystnych warunków, ale za to pozwalających na szybsze otrzymanie środków – bez przeciągających się odwołań i prowadzenia sprawy w sądzie. Dlatego większość ofiar wypadków się na nie godzi, akceptując nawet 80% niższe odszkodowanie, niż im się należy. Na szczęście nie musi tak być, a zwrócenie się do nas jest pierwszym krokiem, aby to zmienić!

Skuteczna walka o odszkodowanie powypadkowe Wrocław – z nami!

Jako Pomoc Powypadkowa doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, w jak trudnej sytuacji – nie tylko materialnie – znajdują się ofiary wypadków. Nierzadko problemem nie są same pieniądze, ile odzyskanie sił, zdrowia i możliwości kontynuowania pracy. Dlatego dokładamy starań, aby maksymalnie uprościć Ci proces ubiegania się o sprawiedliwe odszkodowanie. Bierzemy na siebie wszelkie formalności związane z przygotowaniem dokumentów i składaniem właściwych wniosków. Po nawiązaniu współpracy zajmiemy się wszystkim – jeśli trzeba będzie, to skierujemy sprawę do sądu, a nawet opłacimy za Ciebie stosowne opłaty. Jeśli Twoja sytuacja majątkowa jest trudna, to możemy Ci wypłacić zaliczkę na poczet przyszłego odszkodowania. Nie musisz więc martwić się o to, czy wystarczy Ci środków na doprowadzenie swojej sprawy do końca – zamiast akceptować zaniżone odszkodowanie, po prostu nawiąż współpracę z nami i zyskaj pełnię należnych Ci środków. Odzyskiwanie odszkodowań po wypadkach nie musi przypominać drogi przez mękę – kompleksowo poprowadzimy Cię aż do szczęśliwego zakończenia!