fbpx

Szkoda komunikacyjna

Szkoda komunikacyjna – Każdego dnia na polskich drogach dochodzi do tysięcy zdarzeń drogowych, poczynając od delikatnych stłuczek, na najpoważniejszych wypadkach, z uczestnictwem wielu pojazdów kończąc. Ponadto każdy z nas zna kogoś kto był ofiarą wypadku. Dlatego też, słyszeliśmy o perypetiach jakie się przytrafiają w zderzeniu z dowolnym Towarzystwem Ubezpieczeń. Miedzy innymi zaniżone zadośćuczynienie lub odszkodowanie, odmowa wypłaty, zaniżone koszty leczenia bądź naprawy uszkodzonego mienia….. lista nieuczciwych zachowań Towarzystw Ubezpieczeniowych jest długa, jednak my mamy rozwiązania na wszystko.

Jeżeli jesteś poszkodowanym w wypadku komunikacyjnym niezależnie czy byłeś:

  • Kierowcą
  • Pasażerem
  • Pieszym
  • Rowerzystą
  • Motocyklistą

Skontaktuj się z nami i daj sobie szanse na uzyskanie należnego zadośćuczynienia, odszkodowania oraz renty.

Szkoda komunikacyjna – Nawet jeśli już otrzymałeś odszkodowanie prawdopodobnie wciąż należą Ci się dodatkowe pieniądze, aż do pełnej rekompensaty, NAWET DO 20 LAT WSTECZ!!!

Nasi doświadczeni prawnicy bezpłatnie przeanalizują Twoją sprawę pod każdym kątem. Dogłębnie zweryfikują czy wypłacone Ci świadczenia odpowiadały rozmiarowi rzeczywistej szkody. Ponadto jeżeli zdecydujesz się na współpracę z nami opłacimy za Ciebie wszelkie koszty związane z procesem. Dodatkowo bez opłat wstępnych oraz z najwyższą starannością poprowadzimy postępowanie, aż do uzyskania prawomocnego wyroku.

Po pierwsze zapewniamy pełne wsparcie oraz zastępstwo procesowe doświadczonego adwokata bądź radcy prawnego na każdym etapie procesu. Wystarczy, że dasz sobie szansę kontaktując się z nami.

Po drugie uzyskamy dla Ciebie należne pieniądze nawet jeśli sprawca zdarzenia zbiegł bądź nie posiadał ważnej polisy OC.

Jeżeli doznałeś szkody komunikacyjnej bądź innej szkody w majątku, a nie masz czasu bądź siły na prowadzenie często długotrwałego sporu sądowego zaproponujemy Ci odkupienie Twojego roszczenia oferując uczciwą i wysoką kwotę. Pieniądze od ręki i zawsze przejrzyste zasady.

 

Jeśli chcesz wrócić na naszą stronę główną kliknij w poniższy link:

www.pomocpowypadkowa.com