fbpx

730 789 730

Zadzwoń po darmową poradę!

Szkoda komunikacyjna

Szkoda komunikacyjna – Każdego dnia na polskich drogach dochodzi do tysięcy zdarzeń drogowych, poczynając od delikatnych stłuczek, na najpoważniejszych wypadkach, z uczestnictwem wielu pojazdów kończąc. Ponadto każdy z nas zna kogoś kto był ofiarą wypadku. Dlatego też, słyszeliśmy o perypetiach jakie się przytrafiają w zderzeniu z dowolnym Towarzystwem Ubezpieczeń. Miedzy innymi zaniżone zadośćuczynienie lub odszkodowanie, odmowa wypłaty, zaniżone koszty leczenia bądź naprawy uszkodzonego mienia….. lista nieuczciwych zachowań Towarzystw Ubezpieczeniowych jest długa, jednak my mamy rozwiązania na wszystko.

Zadzwoń po darmową poradę do nas !!

Jeżeli jesteś poszkodowanym w wypadku komunikacyjnym niezależnie czy byłeś:

 • Kierowcą
 • Pasażerem
 • Pieszym
 • Rowerzystą
 • Motocyklistą

Skontaktuj się z nami i daj sobie szanse na uzyskanie należnego zadośćuczynienia, odszkodowania oraz renty.

Szkoda komunikacyjna to ten typ szkody, który powstał w wyniku:

 • kolizji,
 • wypadku drogowego,

a jednocześnie w zdarzeniu nie doszło do obrażeń ani ofiar śmiertelnych. Wypadku drogowego nie należy mylić z wypadkiem samochodowym. W przypadku tego drugiego mamy właśnie do czynienia z rannymi lub ofiarami śmiertelnymi. Szkoda komunikacyjna zaś polega na uszczerbku na mieniu (np. uszkodzony samochód) w wyniku zdarzenia drogowego.  Tym różni się szkoda komunikacyjna od wypadku samochodowego.

Szkoda komunikacyjna – czy trzeba wzywać Policję?

W przypadku wystąpienia szkody komunikacyjnej nie ma obowiązku wzywania Policji. Kierowcy powinni jednak w miarę możliwości usunąć pojazdy z jezdni, aby nie torować ruchu. Policję warto jednak wezwać, jeśli przyczyna kolizji czy wypadku nie jest jasna i strony nie mogą się porozumieć.

Gdzie zgłosić szkodę komunikacyjną?

Szkoda komunikacyjna może być zgłoszona osobiście, telefonicznie lub przez internet. Jeśli to Ty poniosłeś szkodę komunikacyjną, możesz dochodzić naprawy lub odszkodowania. Jeśli chcesz zgłosić szkodę z OC sprawcy, musisz zwrócić się do jego ubezpieczyciela. Jeśli z AC – do swojego.  

Do kiedy należy zgłosić szkodę komunikacyjną z AC?

Termin zgłoszenia szkody komunikacyjnej określają zapisy polis AC i Ogólne Warunki Ubezpieczenia (OWU).  Niektóre towarzystwa dają swoim klientom na to tylko 24 godziny od wystąpienia szkody. musisz sprawdzić zapisy swojej polisy. Nie ma sensu zwlekać – im szybciej zgłosisz szkodę komunikacyjną, tym lepiej.  

Szkoda komunikacyjna – możemy Ci pomóc

Szkody komunikacyjnej możesz doznać zarówno jako kierowca, pieszy, pasażer czy prowadzący jednoślad. Bywa, że sprawca zbiegł lub nie miał polisy. Nawet jeśli już otrzymałeś odszkodowanie, nadal mogą należeć Ci się dodatkowe środki. Możemy Ci z tym pomóc i odzyskać Twoje odszkodowanie, nawet do 20 lat wstecz. Oferujemy:

 • pełne wsparcie formalne,
 • zastępstwo procesowe przez adwokata,
 • możliwość wykupienia roszczeń,
 • brak opłat wstępnych,
 • pokrycie kosztów procesu,
 • przejrzyste zasady.

Jeśli potrzebujesz pomocy, nie znasz się na procedurach i chcesz, aby wszystko było skutecznie i legalnie załatwione – daj nam znać! 

Szkoda komunikacyjna – Nawet jeśli już otrzymałeś odszkodowanie prawdopodobnie wciąż należą Ci się dodatkowe pieniądze, aż do pełnej rekompensaty, NAWET DO 20 LAT WSTECZ!!!

Nasi doświadczeni prawnicy bezpłatnie przeanalizują Twoją sprawę pod każdym kątem. Dogłębnie zweryfikują czy wypłacone Ci świadczenia odpowiadały rozmiarowi rzeczywistej szkody. Ponadto jeżeli zdecydujesz się na współpracę z nami opłacimy za Ciebie wszelkie koszty związane z procesem. Dodatkowo bez opłat wstępnych oraz z najwyższą starannością poprowadzimy postępowanie, aż do uzyskania prawomocnego wyroku.

Po pierwsze zapewniamy pełne wsparcie oraz zastępstwo procesowe doświadczonego adwokata bądź radcy prawnego na każdym etapie procesu. Wystarczy, że dasz sobie szansę kontaktując się z nami.

Po drugie uzyskamy dla Ciebie należne pieniądze nawet jeśli sprawca zdarzenia zbiegł bądź nie posiadał ważnej polisy OC.

Jeżeli doznałeś szkody komunikacyjnej bądź innej szkody w majątku, a nie masz czasu bądź siły na prowadzenie często długotrwałego sporu sądowego zaproponujemy Ci odkupienie Twojego roszczenia oferując uczciwą i wysoką kwotę. Pieniądze od ręki i zawsze przejrzyste zasady.

 

Jeśli chcesz wrócić na naszą stronę główną kliknij w poniższy link:

www.pomocpowypadkowa.com