fbpx

730 789 730

Zadzwoń po darmową poradę!

Dochodzenie odszkodowań Lublin

Naprawienie szkód spowodowanych wypadkiem wiąże się nie tylko z powrotem do zdrowia i sprawności, ale nierzadko również ogromnymi wydatkami. Jeśli kiedykolwiek padłeś ofiarą wypadku, to z pewnością mogłeś zauważyć, że skuteczna walka o odszkodowanie, które pokryłoby nie tylko straty materialne, ale także pozwoliło na powrót do zdrowia i zrekompensowanie utraconych dochodów, wcale nie jest sprawą prostą. Firmy ubezpieczeniowe wcale nie śpieszą się do płacenia, a proponowane kwoty często są absurdalnie niskie. Walka z nimi może przypominać drogę przez mękę, ale nie zawsze musi tak być. Zobacz, na jaką pomoc możesz liczyć, decydując się na współpracę z nami.

Dochodzenie odszkodowań w Lublinie

Dlaczego dochodzenie odszkodowań Lublin jest takie trudne?

Wbrew pozorom firmy ubezpieczeniowe nie są zachwycone, gdy muszą wypłacać odszkodowania tytułem poniesionych w wypadku strat. Każda taka wypłata poważnie wpływa na dochodowość i rentowność spółki, dlatego podmioty działające w tej branży podejmują się najróżniejszych prób mających na celu zniechęcenie osób poszkodowanych do walki o swoje prawa. Poszkodowani w wypadkach nie zawsze mają samozaparcie i wiedzę potrzebną do skutecznej walki o swoje racje – w tym o ciągłe pisanie wniosków, odwołań , a nierzadko również postępowania przed sądami. Raz po raz wysyłane zaniżone kwoty odszkodowania czy odmowy rozpatrzenia wniosku z powodu najdrobniejszych nawet nieścisłości mają na celu skłonienie poszkodowanego do zaakceptowania nienajlepszej dla niego oferty. I są to działania bardzo skuteczne – jak pokazuję niektóre statystyki, nawet 80% wypłacanych świadczeń pieniężnych jest zaniżonych. Pokazuje to, jak wiele tracą ofiary wypadków na działaniach ubezpieczalni.

Odszkodowanie powypadkowe Lublin – dlaczego tak trudno walczyć o nie samodzielnie?

Wypadek to niemal zawsze dość traumatyczne przeżycie dla osób poszkodowanych. W grę wchodzą nie tylko starty materialne, ale również utrata zdrowia i szkody emocjonalne. Niekiedy powrót do sprawności oraz możliwość ponownego podjęcia pracy zajmuje całe tygodnie, a nawet miesiące. Wszystko to generuje ogromny stres, ale także potrzeby ekonomiczne, które zgodnie z prawem powinny być zaspokojone wypłaconym odszkodowaniem Lublin. Niestety, w takich sytuacjach mało kto może wykazać się wystarczającą determinacją, aby zmagać się z ciągłymi odmowami czy bardzo niskimi propozycjami wypłacanych środków. Znajdujące się w potrzebie osoby o wiele bardziej skłonne przyjąć kompromisowe rozwiązanie, aby tylko otrzymać tak potrzebne pieniądze. Niewielu poszkodowanych znajduje w sobie determinację, aby samodzielnie prowadzić batalię prawną z ubezpieczycielem. Sytuacja wygląda jednak zgoła odmiennie, jeśli możesz liczyć na wsparcie fachowców.

730 789 730

Zadzwoń po darmową poradę!

Dochodzenie odszkodowań Lublin – po prostu zleć to nam!

Jesteś ofiarą wypadku i chcesz otrzymać sprawiedliwe odszkodowanie? A może już wypłacono Ci środki, które jednak uważasz za niewystarczające? Bez obaw – w obu przypadkach można jeszcze bardzo wiele zrobić, aby rzeczywiście odszkodowanie pozwoliło Ci na pokrycie wydatków poniesionych na skutek wypadku. Oczywiście na im wcześniejszym etapie zdecydujesz się na współpracę z profesjonalistami, tym szybciej i skuteczniej uda się uzyskać satysfakcjonujące rozwiązanie. Dlatego, jeśli dopiero co brałeś udział w wypadku, to jak najszybciej zwróć się do nas po pomoc. Możemy pochwalić się sporym doświadczeniem w sporach z ubezpieczycielami i dochodzenie odszkodowań Poznań jest jedną z głównych gałęzi naszej działalności. Pomożemy Ci kompleksowo przejść przez cały proces, a jeśli będzie taka potrzeba – będziemy reprezentować Cię na Sali sądowej.

Odszkodowania powypadkowe Lublin – warto walczyć o swoje

Znając sposób działania ubezpieczycieli i mając świadomość, jak wiele możesz uzyskać, zdecydowanie warto walczyć o swoje prawa. Korzystając z naszej pomocy, możesz zdjąć z siebie stres związany ze zbieraniem dowodów, odpisywaniem na kolejne pisma i prowadzeniem sprawy w sądzie. Zleć to nam i czekaj na rozstrzygnięcie – zapewniamy Cię, że nie będzie to trwało zbyt długo!