fbpx

730 789 730

Zadzwoń po darmową poradę!

Dochodzenie odszkodowań Warszawa

Jeśli otrzymałeś odszkodowanie i nie jesteś zadowolony z jego wysokości, to prawdopodobnie… masz rację! Bez względu na jego rodzaj powinno ono pokrywać wszystkie wydatki związane z leczeniem poszkodowanego, naprawą jego pojazdu czy zrekompensowaniem każdej poniesionej straty. Towarzystwa ubezpieczeniowe w swoim kosztorysie często zaniżają ceny i koszty, by zmniejszyć wysokość wypłaty. To najpowszechniejszy problem w przypadku szkód komunikacyjnych – wtedy bowiem dochodzi do największych zaniżeń – jednak ten problem może dotknąć Cię w wieku innych sytuacjach. Jeżeli chcesz zawalczyć o swoje i wiesz, że zaproponowana rekompensata nie wystarczy na pokrycie wszystkich strat, skontaktuj się z nami. Jesteśmy doświadczoną firmą zajmującą się dochodzeniem odszkodowań w Warszawie.

Dochodzenie odszkodowań Warszawa – jak zawalczyć o swoje?

Musisz wiedzieć, że dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Możesz walczyć z ubezpieczalnią na własną rękę, odwoływać się, zwrócić o pomoc do Rzecznika Finansowego, a nawet pójść do sądu – jednak czy nerwy i poświęcony czas są tego warte? Jeśli szukasz sojusznika, jesteśmy tutaj po to, żeby pomóc Ci w dochodzeniu Twoich roszczeń. Odszkodowania powypadkowe to nasza specjalność – mamy wiedzę i wieloletnie doświadczenie, które umożliwiają nam profesjonalne i przede wszystkim skuteczne zajęcie się sprawami naszych klientów. Firmę Pomoc Powypadkowa tworzy zespół rzeczoznawców, prawników, lekarzy oraz byłych pracowników towarzystw ubezpieczeniowych. Możemy więc zajmować się dochodzeniem odszkodowań kompleksowo, od A do Z, bo zjedliśmy zęby na każdej z tych dziedzin.

dochodzenie odszkodowania

Nie daj się oszukać, zawalcz o pełne odszkodowanie powypadkowe Warszawa !

Jeśli otrzymałeś kosztorys opiewający na zbyt niską kwotę, możesz dochodzić swoich roszczeń. Ale to nie wszystko! Nawet jeżeli już wypłacono odszkodowanie w zaniżonej wysokości, nadal możesz starać się o uzyskanie wyższą kwotę w ramach rekompensaty. Do sprawy możesz wrócić w ciągu 3 lat od poznania decyzji towarzystwa ubezpieczeniowego i w każdej sytuacji, gdy otrzymane pieniądze nie pokrywają wszystkich poniesionych strat – zarówno związanych ze zdrowiem, jak i uszkodzonym mieniem. Nie miej wątpliwości, nie wahaj się! Niemal 90 procent wypłacanych odszkodowań okazuje się zbyt niskie. Ubezpieczalnia liczy na to, że osoby poszkodowane zaakceptują zaproponowaną kwotę i nie będą dalej dochodzić swoich roszczeń. Dlatego warto zawalczyć o siebie i postarać się uzyskać rekompensatę. Nasza firma przeprowadzi cię przez ten proces od początku do końca – nie musisz martwić się kosztami związanymi z procesem, ponieważ są po naszej stronie. Zaufaj nam, a my doprowadzimy Twoją sprawę do szczęśliwego finału. Odszkodowania Warszawa to nasza specjalność, skontaktuj się z nami a pomożemy ci otrzymać należne ci odszkodowanie w Warszawie.

730 789 730

Zadzwoń po darmową poradę!

Odszkodowania powypadkowe Warszawa. Pomożemy Ci odzyskać pieniądze

Zaniżone odszkodowanie to częsty problem. Przez lata działalności spotkaliśmy wielu ludzi niezadowolonych z decyzji towarzystwa ubezpieczeniowego oraz z przyznanej przez nie kwoty odszkodowania. Świadomość, że rekompensata finansowa ze strony ubezpieczyciela może nie wystarczyć nawet na pokrycie najważniejszych kosztów, powoduje frustrację oraz wywołuje stres. Poszkodowani, zamiast skupić się na swoim zdrowiu oraz naprawieniu szkód, borykają się z tym kłopotem sami i na własną rękę próbują dochodzić swoich roszczeń. Szkoda nerwów i czasu! Jesteśmy po to, by pomóc Ci uzyskać to, co Ci się należy. Jeśli spotkałeś się z odmową wypłaty odszkodowania lub otrzymałeś je w zaniżonej wysokości, zajmiemy się Twoją sprawą z najwyższą starannością i kompleksowo. Będziemy reprezentować Cię na każdym etapie – od odwołania przez mediacje do, jeśli nie będzie innego wyjścia, procesu sądowego. Mamy wieloletnie doświadczenie, najlepszy zespół fachowców (prawników, lekarzy, rzeczoznawców i byłych pracowników ubezpieczalni), wiedzę oraz możliwości. I jesteśmy po Twojej stronie – czego potrzeba więcej, by wygrać? Z nami dochodzenie odszkodowań w mieście Warszawa jest o wiele prostsze Nie czekaj, skontaktuj się z nami.