fbpx

Wypadek przy pracy

Praca stanowi znaczną część życia każdego z nas, spędzamy w niej coraz więcej czasu, a jak mówi przysłowie „wypadki chodzą po ludziach”. Wypadek przy pracy – Wiele osób, które uległy wypadkowi w pracy nie zdaje sobie sprawy, iż poza jednorazowym odszkodowaniem z ZUS należy im się również zadośćuczynienie i odszkodowanie od pracodawcy, a w praktyce od Towarzystwa Ubezpieczeń, które w dacie wypadku udzielało ochrony ubezpieczeniowej pracodawcy.

Co więcej, większość z nas nie ma świadomości, że jako wypadek przy pracy są również kwalifikowane:

  • w drodze do pracy
  • w drodze z pracy
  • podczas lub w związku z wykonywaniem przez pracownika czynności na rzecz pracodawcy, nawet bez polecenia

Wywalczymy dla Ciebie pełne należne zadośćuczynienie, odszkodowanie za poniesione koszty leczenia, opiekę osób trzecich, dojazdy do placówek medycznych. Jeśli okoliczności będą tego wymagać, uzyskamy dla Ciebie właściwą rentę.

Bez opłat wstępnych i ponoszenia kosztów możesz liczyć na wsparcie zespołu doświadczonych prawników. Którzy uzyskają dla Ciebie wszelkie należne Ci świadczenia.

Nie musisz obawiać się tego, że narazisz się swojemu pracodawcy. Gdyż obecnie zdecydowana większość przedsiębiorców posiada wykupione polisy odpowiedzialności cywilnej. Dzięki czemu kierujemy wszelkie roszczenia do właściwego Towarzystwa Ubezpieczeń, które dokona wszelkich wypłat zamiast Twojego pracodawcy.

Jeśli chcesz wrócić na naszą stronę główną kliknij w poniższy link:

www.pomocpowypadkowa.com