fbpx

730 789 730

Zadzwoń po darmową poradę!

Uważaj na nieuczciwe kancelarie odszkodowawcze

Tematem dzisiejszego wpisu ponownie poruszona zostanie kwestia ugód zwieranych z ubezpieczycielami, jednakże tym razem omówimy praktyki nieuczciwych kancelarii odszkodowawczych.

W ostatnich latach obserwujemy wzrost liczby kancelarii świadczących usługi w obszarze odszkodowań. Niestety wraz w zrostem podmiotów świadczących tego typu usługi coraz częściej do opinii publicznej trafiają historię klientów pokrzywdzonych przez nieuczciwie działających pełnomocników. Dla przykładu wspomnieć wystarczy o Pani Karinie Ł. z Lublina, która oszukała klientów na łączną kwotę ponad 500.000 zł czy o kilkunastu przypadkach przetrzymywania pieniędzy klientów i opóźniania wypłat o całe miesiące, przez wiele kancelarii.

Powszechną praktyką jest również nakłanianie swoich klientów do zawierania niekorzystnych ugód.

Korzyść kancelarii polega wówczas na szybkim zarobku niskim nakładem pracy. Nieświadomy klient za namową kancelarii zgadza się na często niekorzystną ugodę, pozbawiającą poszkodowanego znacznej części należnego mu odszkodowania. Oczywiście nie można generalizować i zakładać, że każda ugoda jest niekorzystną, gdyż niejednokrotnie zdarza się, iż pełnomocnik wynegocjuje korzystne warunki i wówczas nie można mówić o nieuczciwej praktyce.

Właśnie dlatego na pierwszym miejscu zawsze stawiamy klienta i każdy spór przenosimy na poziom sądowy co pozwala nam uzyskać możliwie największe odszkodowania. W naszej praktyce również zawieramy pewną ilość ugód, jednakże profesjonalne przygotowaniu pozwu, poprzedzone opinią lekarską pozwala nam celnie oszacowywać kwoty roszczeń naszych klientów dzięki czemu możemy twardo negocjować w imieniu naszych mocodawców.

Do kwestii finansów również podchodzimy niezwykle poważnie i nasi klienci jeszcze przed zawarciem umowy dokładnie wiedzą jak będą wyglądać rozliczenia po zakończeniu sprawy, gdyż jak wiadomo, nie pobieramy żadnych opłat wstępnych. Z naszymi klientami rozliczamy się niezwłocznie po otrzymaniu środków, każdy kto z nami współpracował poświadczy, iż nie czekał na przelew dłużej niż 48 godzin. Klient i jego pieniądze stanowią nasze priorytety.

Facebook
Twitter
LinkedIn