fbpx

730 789 730

Zadzwoń po darmową poradę!

Firmy zajmujące się odszkodowaniami powypadkowymi

Firmy zajmujące się odszkodowaniami po wypadku

Jeśli zauważyłeś, że Twoje odszkodowanie jest zaniżone, musisz reagować. Masz kilka możliwości, a jedną z nich jest skorzystanie z usług profesjonalnych firm zajmujących się dochodzeniem odszkodowań powypadkowych. Oczywiście możesz odwoływać się od decyzji towarzystwa ubezpieczeniowego, poprosić Rzecznika Finansowego o interwencję lub skierować sprawę do sądu, ale o wiele łatwiej walczy się o swoje, gdy ma się mocnych sojuszników. Firmy odzyskujące odszkodowanie zajmują się takimi sprawami kompleksowo. Dzięki doświadczeniu i wiedzy doskonale znają różne sytuacje i mają świadomość, o jakie stawki toczy się gra, dlatego warto im zaufać. Taka decyzja to też doskonały sposób na uniknięcie dodatkowych nerwów i dużego stresu, który wiąże się z walką o odzyskanie odszkodowania. Powierzenie sprawy firmie zajmującej się odszkodowaniami powypadkowymi zdejmuje duży ciężar.

Jak rozpoznać zaniżone odszkodowanie z OC sprawcy?

Czasem intuicyjnie czujemy, że odszkodowanie, które zostało nam przyznane przez towarzystwo ubezpieczeniowe, jest nieadekwatne do szkody. Jak rozpoznać zaniżone odszkodowanie z OC sprawcy? Przede wszystkim warto patrzeć na podane przez ubezpieczyciela ceny części oraz koszty robocizny – takie stawki często są uśrednione, w związku z tym mogą nie odzwierciedlać rzeczywistych kosztów naprawy na przykład w dużym mieście. Inną taktyką towarzystw jest uwzględnianie w kosztorysie części nieoryginalnych, które są nie tylko tańsze, lecz także często gorsze. Ubezpieczalnie nie mają do tego prawa, dlatego jeśli zauważymy taką procedurę, mamy solidne podstawy, by reagować. Gdy ubezpieczyciel wyda decyzję o odszkodowaniu, zazwyczaj szybko wypłaca pieniądze. Jest to tak zwana kwota bezsporna. Ta taktyka to sposób na to, by uniknąć kwestionowania wysokości rekompensaty przez poszkodowanych – wielu z nich pomyśli, że lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu. W żadnym wypadku nie powinniśmy odpuszczać, jeśli Twoim zdaniem kwota jest zaniżona i nie pokryje rzeczywistych kosztów naprawy pojazdu.

Dopłaty w przypadku zaniżonego odszkodowania z OC sprawcy – firmy zajmujące się odszkodowaniami

Zadzwoń po darmową poradę  730 789 730 

Jedną z możliwości odzyskania pieniędzy jest uzyskanie dopłaty do odszkodowania. To bardzo prosty sposób, który nie wymaga praktycznie żadnych formalności – wystarczy skontaktować się z nami, a my zweryfikujemy sprawę i zaproponujemy kwotę adekwatną do sytuacji. Jeśli zdecydujesz się podpisać umowę, otrzymasz umówioną kwotę dopłaty w przypadku zaniżonego odszkodowania z OC sprawcy.

Zaniżone odszkodowanie z OC sprawcy – co robić, gdy nie zgadzamy się z przyznaną kwotą?

W takiej sytuacji najlepiej się odwoływać. Na szczęście nie musisz robić tego samodzielnie – z pomocą przychodzą specjaliści, którzy znają temat od podszewki i wiedzą, o co mogą zawalczyć. Jeżeli nie masz siły na samodzielną walkę z towarzystwem ubezpieczeniowym, zgłoś się do nas, pomożemy Ci uzyskać należne odszkodowanie w adekwatnej wysokości. W Twoim imieniu podejmiemy starania o odzyskanie należnej kwoty, i wykorzystamy do tego wszystkie dostępne środki – włącznie z drogą sądową, jeżeli nie uda się załatwić sprawy polubownie. To pozwoli Ci zaoszczędzić masę nerwów i skupić się na tym, co dla Ciebie ważne. Kwestiami finansowymi zajmiemy się my.

Pomoc Powypadkowa – firma odzyskująca odszkodowania, której możesz zaufać!

Jesteśmy zespołem specjalistów – lekarzy, prawników, rzeczoznawców oraz były pracowników firmy ubezpieczeniowych – a nasze wieloletnie doświadczenie daje nam wystarczającą wiedzę i kompetencje, by zagwarantować Ci jak najlepsze efekty. Do każdej sprawy podchodzimy kompleksowo – dbamy nie tylko kwestie finansowe. Zależy nam przede wszystkim na zdrowiu i samopoczuciu naszych klientów, dlatego staramy się otoczyć każdego wyjątkową opieką i dać mu wsparcie, którego potrzebuje. Dążymy do uzyskania satysfakcjonującej kwoty, która będzie adekwatna do poniesionych strat. Wiemy, w jaki sposób towarzystwa ubezpieczeniowe zaniżają wypłacane ubezpieczenia, dlatego jesteśmy przygotowani na każdą możliwość. Zaufaj najlepszej firmie zajmującej się odszkodowaniami powypadkowymi i zawalcz o swoje z naszą pomocą.

 

FAQ - Firmy zajmujące się odszkodowaniami powypadkowymi

 • Firmy odzyskujące odszkodowania jaki procent biorą?
  Każda firma tego typu ma swoje stawki i przedstawia klientowi własne warunki współpracy. Nie wszystkie z nich są tak elastyczne, jak my i nie zajmują się sprawami, które my rozwiązujemy. Często też oczekują całkiem sporej prowizji – sięgającej nawet 30% uzyskanej kwoty odszkodowania – tłumacząc to ryzykiem i kosztami sądowymi. U nas obowiązują przejrzyste zasady i konkurencyjne warunki. 
 • Firmy odzyskujące odszkodowania gdzie szukać opinii ?
  O renomie danej firmy świadczą wygłaszane o niej pochlebne opinie. Takie możesz spotkać na portalach społecznościowych, w niezależnych serwisach rankingowych i branżowych albo usłyszeć „pocztą pantoflową”. Klienci dzielą się swoimi doświadczeniami na forach zrzeszających osoby dochodzące swoich praw wobec ubezpieczycieli. Nasza firma cieszy się dobrymi opiniami, potwierdzonymi setkami wygranych dla klientów spraw
 • Firmy zajmujące się odszkodowaniami powypadkowymi – jak szybko otrzymam pieniądze
  Toggle Content
 • Firmy pomagające w uzyskaniu odszkodowania – czy naprawdę są skuteczne ?
  Zaniżone kwoty odszkodowania lub odmowy jego przyznania często są wynikiem błędów formalnych lub niedopatrzeń ze strony poszkodowanego. Innym razem ubezpieczyciele wykorzystują kruczki prawne, by uniknąć wypłaty. Zdecydowana większość tego typu spraw jest do wygrania. O skuteczności firmy decydują jednak doświadczenie, przygotowanie i zaangażowany, fachowy zespół.  O tym, że potrafimy to robić, świadczą liczne sukcesy potwierdzone przez opinie naszych klientów.
Facebook
Twitter
LinkedIn