fbpx

730 789 730

Zadzwoń po darmową poradę!

Kancelaria odszkodowawcza

kancelaria odszkodowawcza
Pomoc powypadkowa kancelaria odszkodowawcza

Jaka powinna być dobra Kancelaria odszkodowawcza?

Kancelaria odszkodowawcza przede wszystkim powinna być Uczciwa i Skuteczna. Bo Klienci są przede wszystkim poszkodowanymi i w pierwszej kolejności należy im się pomoc oraz wsparcie.

Zdecydowana większość kancelarii odszkodowawczych kusi potencjalnych klientów darmową analizą sprawy oraz brakiem opłat wstępnych. Tak, my również to proponujemy. Co więc odróżnia nas od innych firm oferujących pomoc w uzyskaniu dopłaty do odszkodowania?

Po pierwsze działamy rzetelnie. Naszym celem nigdy nie jest doprowadzenie do zawarcia ugody tak jak czyni to większość firm odszkodowawczych. Takie rozwiązanie daje szybki zysk dla kancelarii, jednakże sprawia, iż klient wciąż jest w punkcie wyjścia – otrzymał zaniżone odszkodowanie. Nawet o 40 %.

My działamy zgoła inaczej. Zawsze radzimy, aby nie zawierać ugody, gdyż ta prawie zawsze jest niekorzystna dla klienta. Nasi doświadczeni prawnicy mają na swoim koncie wiele spraw, w których odrzucone zostały propozycje ugody, a które zakończyły się pełnym zasądzeniem w Sądzie.

Po drugie oferujemy pełne pokrycie kosztów sądowych tj. opłaty od pozwu, wynagrodzenie prawników, zaliczki na biegłych. Dzięki takiemu modelowi prowadzenia naszej firmy nasi klienci nie ponoszą żadnego ryzyka. Mogą jedynie zyskać.

Po trzecie nasz zespół tworzą specjaliści różnych dziedzin. Lekarze, prawnicy, byli pracownicy zakładów ubezpieczeń czy rzeczoznawcy. Taki układ pozwala nam rozpatrzeć każdą sprawę w sposób kompleksowy i znaleźć najlepsze możliwe rozwiązanie dla Klienta.

Co więcej, nie musisz być naszym klientem aby uzyskać u nas darmową poradę prawną. Każdemu poszkodowanemu w zdarzeniu szkodowym oferujemy pomoc specjalisty, który odpowie na wszelkie pytania oraz zasugeruje w jakim kierunku prowadzić sprawę. Wystarczy zadzwonić.

Ponadto możemy zaproponować odkup szkody rzeczowej od naszych klientów. Takie rozwiązanie pozwala cieszyć się gotówką nawet w 48 godzin. Oferujemy najwyższe kwoty na rynku. Sprawdź nas.

Dla nas najważniejsza jest pomoc poszkodowanym. Dlatego oferujemy pomoc finansową poprzez pokrycie kosztów procesu. Dzięki nam osoby, których nie stać na prowadzenie sprawy w Sądzie mogą liczyć na uzyskanie należnego odszkodowania.

 

Jeśli chcesz wrócić do strony głównej kliknij w poniższy link

Pomoc Powypadkowa

Facebook
Twitter
LinkedIn